... služby a cenník

Nová klientka - nový klient

Nová klientka - nový klient - v prípade, že ste u mňa ešte neboli si vyberte pri rezervácii túto možnosť. Kozmetickému ošetreniu predchádza konzultácia o stave a problémov Vašej pleti, rozoberieme si Vašu skincare rutinu a až na základe konzultácie navrhnem vhodný spôsob ošetrenia pleti. 

Dám vám odporúčania ako upraviť domácu starostlivosť aby zodpovedala vášmu typu pleti, vašim problémom a životnému štýlu.

Ku každému pristupujem individuálne a zohľadňujem vždy veľa aspektov v starostlivosti o pleť. V mojom salóne typ ošetrenia vyberám ja a to až po dôkladnom zvážení všetkých kontraindikácií a indikácií k ošetreniam.

Klienti, ktorí u mňa už boli

Pri následných ošetreniach pleti už nie je potrebná taká hĺbková konzultácia, ale zaujímam sa o zmeny v starostlivosti a o progres zmien pokožky. 

Pri rezervácií si vyberte možnosť Kompletné ošetrenie tváre, krku, dekoltu alebo rožírené ošetrenia podľa záujmu.


CENNÍK

Výpis ošetrení slúži ako orientácia toho, čo v salóne poskytujem, na konkrétnom ošetrení sa vždy dohodneme v salóne podľa aktuálneho stavu Vašej pleti.


KOZMETICKÉ OŠETRENIA MONIKA


Ošetrenie TEEN 12-19 rokov

40€   60-90min

Hĺbkové čistenie pleti alebo ošetrenie citlivej pleti pre deti a teen vo veku od 12 do 19 rokov + poradenstvo ohľadom domácej starostlivosti. Pre mladšie deti ako 12 rokov až po telefonickej konzultácii. Vo veku do 15 rokov prítomnosť zodp.zástupcu dieťata povinná.


Hĺbkové čistenie tváre

45€   60-90min

Hĺbkové čistenie pleti rôznymi technikami podľa typu a stavu pleti, ošetrenie bez masáže.


Hĺbkové čistenie tváre s chemickým peelingom

55€   75-90min

Hĺbkové čistenie pleti s následnou starostlivosťou o pleť chemickým peelingom.


Masáž tváre, krku, dekoltu

45€   75-90min

Klasická masáž tváre, krku, dekoltu s povrchovým čistením a záverečnou maskou podľa typu a potrieb pleti. Nevhodné pri zápalových stavov pleti (aktívne akné, kuperóza, rosacea,...) 


Kompletné ošetrenie tváre, krku, dekoltu s hĺbkovým čistením a s masážou

65€   75-90min

Kompletné ošetrenie pleti podľa typu a stavu pleti, s čistením vhodnou technikou podľa stavu pleti. 


Ošetrenie chrbta

65€   75-90min

Ošetrenie zamerané na akné nachádzajúce sa na chrbte, poprípade na riešenie iných kozmetických problémov na chrbte pigmentácie, post akné stavy, strie,...).


Butt facial - ošetrenie zadku a zadných stehien

65€   75-90min

Ošetrenie zamerané na akné nachádzajúce sa na zadku a stehnách, poprípade na riešenie iných kozmetických nedostatkov na tejto časti tela. Nie je zamerané na celulitídu.


Laminácia obočia, farbenie a úprava obočia, farbenie rias

40€   60-75min

Kompletná úprava obočia s prípravou, lamináciou, farbením a špeciálnou BOTOX maskou na obočie a riasy, farbenie rias.


ŠPECIÁLNE OŠETRENIA PLETI, TELA


Ošetrenie pleti chemickým peelingom

45-65€   60-75min

Cielené ošetrenie pleti na intenzívny boj proti rôznym neduhom pokožky (akné, kuperóza, rosacea, pigmentácie, vrásky, suchosť, omladenie pokožky,... 


Dermaplaning - kompletné ošetrenie pleti

65€   75-90min

Dermaplanig je manuálna exfoliačná technika vhodná na preventívny anti-aging s benefitom oholenia nežiadúceho oholenia pleti. Ošetrenie zahŕňa kompletnú starostlivosť o pleť s hĺbkovým čistením alebo masážou podľa individuálnych potrieb pleti.


Karboxyterapia - neivazívne prístrojové antiage a regeneračné ošetrenie pleti s aktívnym kyslíkom

65€   75-90min

Kompletné ošetrenie pleti zamerané na boj proti vráskam, starnutiu či pigmentáciám za pomoci prístrojov - karboxyterapia s masážou tváre.


Ultrazvuk - prístrojové neinvazívne ošetrenie tváre - akné, post akné, vrásky, pigmentácie, lifting, citlivá pleť

65€   75-90min

Kompletné ošetrenie pleti podľa typu a stavu, s čistením ak je potrebné, zapracovanie účinných látok do pleti pomocou ultrazvuku, s masážou.


Diamond Face - diamantová mikrodermabrázia - prístrojové exfoliačné ošetrenie pleti s hĺbkovým čistením pleti alebo s masážou

65€   75-90min

Ošetrenie pleti s diamantovou mikrodermabráziou - intenzívnou exfoliačnou technikou ošetrenia pleti - veľmi vhodné na rozšírené póry, mastnú pleť či jemné vrásky a pigmentácie. Ošetrenie s hĺbkovým čistením alebo s masážou podľa potrieb a stavu pleti.


Mezoterapia - microneedling, nanoneedling - invazívne anti-age ošetrenie pleti zamerané na obnovu pleti, boj s vráskami, pigmentáciami, spevnenie pleti

65€   75-90min

Mezoterapia je úžasná antiagingová metóda ošetrenia pleti. Vie bojovať s každým neduhom pokožky zodpovedným za starnutie pleti. K dispozícii široké portfólio možností ako zabojovať proti starnutiu. Ošetrenie je bez masáže.


BBGLOW - kombinované ošetrenie pleti s mezoterapiou zamerané hlavne na riešenie pigmentácií a antiaging

75€   75-90min

Ošetrenie zahŕňa komplexnú nadštandartnú starostlivosť o pleť s hlavným zameraním na pigmentácie a anti-age. S hĺbkovým čistením ak je potrebné, s dvomi druhmi mezoterapie, bez masáže.


BIOMEZOTERAPIA - neinvazívna mezoterapia pleti s rastlinnými extraktami

65€   45-60min

Exkluzívne mezoterapeutické ošetrenie pleti s rastlinnými extraktrami, vhodné pre širšie riešenie problémov s pleťou bez invazívneho zásahu do pleti - vhodné aj pre aknóznu pleť, pigmentácie, vrásky, lifting. S hĺbkovým čistením ak je potrebné, bez masáže.


TEKUTÝ LASER - totálna biorevitalizácia a lifting pleti bez skalpla

95€   60-75min

Totálna biorevitalizácia, remodelácia a lifting pleti bez skalpla za pomoci špeciálnych biorevitalizačných hĺbkových peelingov a mezoterapie. Výrazná práca aj s pigmentáciami, postakné stavmi pleti, s jazvami, ... Viditeľné zmeny už po prvom ošetrení, nutné však absolvovať ošetrenia ako kúru viacerých ošetrení.

Pri kúpe 4 ošetrení vopred darček v podobe domácej starostlivosti zdarma.


DOPRAJ SI NIEČO NAVYŠE K OŠETRENIU


Úprava obočia a farbenie 

bez doplatku

Úprava pinzetou alebo depiláciou, farbenie obočia.


Farbenie rias

bez doplatku

Farbenie rias.


Laminácia obočia 

+20€

Príprava obočia, laminácia, farbenie a úprava, výživa obočia.


Depilácia v oblasti tváre

bez doplatku

Depilácia teplým voskom v oblasti tváre - obočie, nad perou alebo brada.


Depilácie celej tváre

+12€

Depilácia a ošetrenie celej tváre teplým voskom po kozmetickom ošetrení.


Depilácia podpazušia 

+6€

Depilácia teplým voskom a ošetrenie pokožky .


Ošetrenie poprsia extra

+35€

Kompletné spevňujúce ošetrenie pokožky poprsia zamerané na hydratáciu, regeneráciu a spevnenie či strie. Vhodné aj v tehotenstve, počas kojenia, po kojení, v období menopauzy ale aj kedykoľvek inokedy. Pre menšie aj väčšie poprsie.


Ošetrenie očného okolia extra

+25€

Kompletné rozšírené ošetrenie očného okolia zamerané na všetky nedokonalosti a neduhy očného okolia - vrásky, suchosť, citlivosť, opuchy, kruhy pod očami s mikromasážou a extra očnou maskou.


Ošetrenie rúk extra 

+20€

Kompletné ošetrenie pokožky rúk zamerané na výživu, hydratáciu a depigmentáciu. Peeling, sérum alebo karboxyterapia, masáž, teplý zábal (nepouživam parafín), krém.


Celotelová bandáž tela - anticelulitídna, odvodňujúca, detoxikačná alebo spevňujúca bandáž

+45€

Celotelový zábal tela pre extra starostlivosť o pokožku.


Ošetrenie pier mezoterapiou

+18€

Ošetrenie pier mezoterapiou proti vráskam, na zlepšenie hydratácie a prirodzené zväčenie objemu pier.


Kozmetické ošetrenia prevádza skúsená kozmetička a zároveň ministerstvom školstva akreditovaná lektorka kozmetickej výučby.

Rezervovaním termínu online súhlasíte s pravidlami salónu, VOP a GDPR.

Konkrétny výber ošetrenia podlieha úvodnej kozmetickej konzultácii, Vášmu typu a stavu pleti, zdravotnému stavu či zdravotným obmedzeniam. K ošetreniu patrí aj poradentsvo a odporúčania ohľadom domácej starostlivosti, poučenie o starostlivosti o pokožku bezprostredne po ošetrení.

Nenesiem zodpovednosť za prípadné (dosiaľ pre Vás neznáme) alergické reakcie či individuálne metabolické reakcie Vášho tela, ktoré nie je možné predvídať.

Rezervácia termínov je možná online alebo telefonicky (ideálne sms), dostupné termíny sú priebežne aktualizované.

Si zvedavá, čo ťa u mňa čaká?

Veľmi radia ťa uvítam u mňa v salóne, aby si to zistila. Objednaj sa pohodlne online alebo mi napíš sms.